ଟିକେ ଭୁଲ ପାଇଁ ଜୋରେ ଗେହିଲେ (Tikie Bhul Pain Jorre Gehili)


007

Administrator
Staff member
Joined
Aug 28, 2013
Messages
68,488
Reaction score
411
Points
113
Age
37
//modul-city.ru ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଠାରେ କୋପରେଟିଭ ବେଙ୍କରେ ଅଡିଟର ଚାକିରୀକରୁଥିଲି। ବୟସ ମୋର୨୭ ବର୍ଷ। ବର୍ଷେ ହେବ ବାହାହୋଇ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଝୁନା ସହିତ ଘର ଭଡାନେଇ ରହୁଥିଲି। ବାପା ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ବଦଳି ହୋଇ ଯାଇ କୋରାପୁଟର ଇଲେକ‌୍‍ଟ୍ରିକାଲଡିଭିଜନ ଅଫିସରେ ସେକ‌୍‍ସନ ଅଫିସର ଚାକିରୀ କରୁଥାନ୍ତି। ବାପାଙ୍କ ଚାକିରୀ ସ୍ଥାନଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପ୍ରଥମରୁ ଚଳି ଆସିଥିବା ମୋ ବୋଉକୁ କୋରାପୁଟ ଯାଗା ଜମା ପସନ୍ଦ ହେଉ ନଥିଲା ।



ସେଥିପାଇଁ ସେ ଆମରି ପାଖରେ ରହୁଥିଲା। ବିଭାଘର ପରେ ଜୀବନଟା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଓ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଲାଗୁଥିଲା। ଝୁନା ଖୁବ‌୍‍ଅଣ୍ଡରଷ୍ଟାଣ୍ଡିଂ ଓ କେୟାରିଂ ଝିଅ। ଏକୋଇଶ ବର୍ଷର ଗଜା ଟୋକି। ବାଣୀ ବିହାରରେ ପି.ଜି.କରୁଥିଲା। ଆମ ବେଙ୍କରେ ତା'ର ଆକାଉଣ୍ଟ ଥିଲା। ସେଇଠି ତା ସହିତ ଦେଖା। ଚାହାଣୀ ଦିଆନିଆରେ ପ୍ରେମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ମୋ ବଡବାପା ତାଙ୍କ ଘରକୁ ବାହାଘର ପ୍ରସ୍ତାବ ନେଇଯାଇଥିଲେ। କେହି ଅରାଜି ହୋଇ ନଥିଲେ। ଖୁବ‌୍‍ ଶୀଘ୍ର ଝୁନା ମୋତେ ବାହାହୋଇ ଆମଘରକୁ ବୋହୂ ହୋଇ ଆସିଲା ସେତେବେଳେ ଆମ ବେଙ୍କରେ ଅଡିଟ‌୍‍ ଚାଲିଥିବାରୁ କାମର ପ୍ରେସର ବହୁତ ଥିଲା। ଦିନେବେଙ୍କରୁ ବାହାରିବା ବେଳକୁ ରାତି ୯ଟା। ଭାରି ବିରକ୍ତି ଲାଗୁଥିଲା। ଖୁବ‌୍‍ କ୍ଲାନ୍ତ ବି ଲାଗୁଥିଲା।ବାଇକ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ପାଖରେ ଆମ ବେଙ୍କର ରଜତ ଶର୍ମା ସହିତ ଦେଖାହେଲା। ଦେହ ଓ ମନରଅବସନ୍ନତା ଟିକିଏ ହାଲ‌୍‍କା କରିବା ପାଇଁ ଦୁହେଁ ଶହିଦ ନଗରର ପ୍ରିୟା ବାରକୁ ଯାଇ ବସି ଡ୍ରିଙ୍କକଲୁ। ବସୁ ବସୁ ରାତି ୧୧ଟା ବାଜି ଗଲା। ତାହା ଭିତରେ ଆମେ ଚାରି ଚାରି ପେଗ‌୍‍ ହ୍ବିସ୍କି ପିଇସାରିଥିଲୁ। ଶର୍ମାର ସ୍ତ୍ରୀ ବାରମ୍ବାର ଫୋନ‌୍‍ କରୁଥିଲା। ଡେରି ନକରି ଦୁହେଁ ଘରକୁ ବାହାରିଲୁ। ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲା ବେଳକୁ ରାତି ୧୧/୪୫ ବାଜି ଯାଇଥିଲା। ଏତେ ଡେରିପାଇଁ ଝୁନା ଖୁବ‌୍‍ରାଗିଥିବ ନିଶ୍ଚୟ। ଏତେବେଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଫୋନ‌୍‍ ବି କରିନି। ମୁଁ ଚୁପ ଚାପ‌୍‍ ପକେଟ‌୍‍ରୁଡୁପ୍ଲିକେଟ ଚାବି କାଢ଼ି ଡୋର ଖୋଲି ଭିତରକୁ ପଶିଲି। ବେଡରୁମ‌୍‍କୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ଝୁନାଲାଇଟ‌୍‍ ଲିଭେଇ ଏ.ସି. ଚାଲୁକରି ବେଡରେ ନିଘୋଡ ନିଦରେ ଶୋଇପଡିଛି। ମୁଁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଟାଉଲଟିଏ ପିନ୍ଧି ବାଥ ରୁମ‌୍‍ ଯାଇ ଫ୍ରେସହୋଇ ଆସିଲି। ଝୁନା ମୁହଁ ମାଡି ବେଡ଼ରେଶୋଇଥିଲା। କାଳେ ସିଏ ଉଠି ପଡ଼ିବ, ତେଣୁ ମୁଁ ଲାଇଟ‌୍‍ ଜଳାଇଲି ନାହିଁ। ଏମିତି ତ ମୁଁଡେରିରେ ଆସଛି, ସେଥିରେ ପୁଣି ଡ୍ରିଙ୍କ କରିଛି। ଝୁନା ଯଦି ଉଠିବ ତାହା ହେଲେ ବେକାରରେକ'ଣ କ'ଣ କାଣ୍ଡ ସବୁ କରିବ। ଦାଣ୍ଡ ଘରର ଆଲୁଅରେ ଆମ ବେଡରୁମ‌୍‍ ଭିତରଟା ଝାପ‌୍‍ସାଝାପ‌୍‍ସା ଦିଶୁଥିଲା। ଝୁନା ପାଖରେ ଗଡି ପଡୁ ପଡୁ ମନଟା ହଠାତ‌୍‍ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ପଡିଲା।ଆଃ.ମୋ ଝୁନାର ମସ୍ତ ଓସାରିଆ ଗାଣ୍ଡି। ଆସ୍ତେକରି ତା ପିଚାରେ ହାତମାରି ସାଉଁଳିଲି। ଡ୍ରିଙ୍କରନିଶାରେ ମନ ଆହୁରି ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହୋଇ ପଡୁଥିଲା। ଆଜି ଝୁନାର ପିଚା ମୋ ହାତକୁ କେମିତି ଟିକିଏ ବେଶୀ ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା। ମୋ ଅଣ୍ଟାରୁଟାଉଲଟା ଖସି ଯାଇ ସାରିଥିଲା। ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ଫୁଲ‌୍‍ ଦମ‌୍‍ରେଠିଆ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। କ'ଣ କରିବି.ଝୁନାକୁ ନିଦରୁ ନ ଉଠାଇ କେମିତି ଗେହିଁବି ସେ କଥା ଚିନ୍ତାକରିପାରୁ ନ ଥିଲି। ଝୁନାକୁ ଗେହିଁ ମୋର ଗରମ ବୀର୍ଯ ଗୁଡାକୁ ଖଲାସ ନକଲେ ନିଦ ମତେହେବନି। କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଡ୍ରିଙ୍କ କରିଥିବାରୁ ଝୁନାକୁ ଡରୁଥିଲି। ଏଣେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସମ୍ଭାଳି ହେବା ଅବସ୍ଥାରେ ନଥିଲା। ମୁଁ ଆସ୍ତେ କରି ଝୁନାର ଗାଣ୍ଡି ଉପରୁ ଶାଢ଼ୀକୁ ଟେକିଲି। ହାତମାରି ଦେଖିଲିସେ ସବୁଦିନ ପରି ପାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିନାହିଁ। ଧୀରେ କରି ତା ଦିଇ ଜଙ୍ଘକୁ ଫାଙ୍କ କରି ଆସ୍ତେ କରି ତାଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକିଲି। ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ପଛପଟରୁ ପୁରେଇଲି। ଝୁନା ଏଥର ଟିକେ ହଲ ‌ଚଲ‌୍‍ ହେଇଉଠି ପଡୁ ପଡୁ କ'ଣ ଭାବି ଚୁପ ରହିଲା। ବୋଧେ ତାକୁ ଭଲ ଲାଗିଲା। ଅନ୍ଧାର ଘର ଭିତରେ କିଛିଦିଶୁ ନଥିଲା। ମୁଁ ନିଶା ଭୋଳରେ ମସ୍ତ ହେଇ ଗୋଟାଏ ବଡ ଠେଲା ମାରି ମୋର ଗୋଟାଯାକଲାମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ପୁରେଇ ଦେଲି। ବିଆ ଭିତରଟା ଟାଇଟ‌୍‍ ଲାଗୁଥିଲେ ବିକେଜାଣି କାହିଁକି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କଅଁଳିଆ ଲାଗୁଥିଲା। ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଉତେଜନାରେ ମୁଁ ହାତ ବଢ଼େଇ ତଳପଟରୁ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ଝୁନାର ଦୁଧକୁ ସାଉଁଳି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଜୋର ଜୋର ଗାଣ୍ଡିକୁ ହଲେଇପଛପଟରୁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି। ଓଃ.ଆଜି କାହିଁକି ଝୁନାକୁ ଗେହୁଁଥିଲା ବେଳେ ଭାରି ଭଲଲାଗୁଥିଲା। ନିଶାରେ ଥାଇ ଗେହିଁବାରେ ସତରେ ଗୋଟାଏ ଅଲଗା ଆନନ୍ଦ। ପ୍ରାୟ ୧୦ମିନିଟ‌୍‍ପଛୁଆ ଚଢ଼ି ଗାଣ୍ଡି ହଲେଇ ଗେହୁଁ ଗେହୁଁ ମୁଁ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ପୁଳାଏ ଗରମ ବୀର୍ଯ ପିଚକେଇଦେଲି। ଆହାଃ.ଚରମ ସୁଖରେ ବିଭୋର ହୋଇ ମୁଁ ଉଠିଆସି ଟାଉଲରେ ମୋ ନାଳୁଆ ବାଣ୍ଡକୁପୋଛିଦେଇ ହାଲିଆ ହେଇ ବେଡ‌୍‍ରେ ଗଡି ପଡିଲି। ତାପର ଦିନ ସକାଳେ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ୮ଟା ବାଜିଥିଲା। ନିତ୍ୟକର୍ମ ସାରି ଆସି ଝୁନାକୁଖୋଜିଲି। ତାକୁ କୋଉଠି ଦେଖିଲି ନାହିଁ। ଝୁନା.ଝୁନା ଡାକିଲି। ବୋଉ ରୋଷେଇ ଘରେ ଚାକରୁଥିଲା। ମୋ ଡାକ ଶୁଣି ଆସି କହିଲା - କ'ଣ ଝୁନା ଝୁନା ହଉଚୁ? ସେ ପରା ଗଲା କାଲି ଦିନ୪ଟା ବେଳୁ ତା ବାପ ଘରକୁ ଗଲାଣି। ତା ଭାଇ ନବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲା ଭାବିଲି, ଗଲା କାଲି ରାତିରେ ମୁଁ ଡେରିରେ ଆସିଥିବାରୁ ଝୁନା ମୋ ଉପରେ ରାଗି କୋଉଠିଋଷି ବୋଧେ ଲୁଚିଛି। ମୁଁ କହିଲି - ତୁ ବି ବୋଉ, କେବେଠାରୁ ଏମିତି ମଜା କରି ଶିଖିଲୁଣି। ବୋଉ କହିଲା - ତୋତେ ମୋ କଥା ମଜା ଲାଗୁଚି, ନୁହେଁ? ଝୁନା ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ତୋତେକେତେ ଫୋନ‌୍‍ କଲା। ତୋ ଫୋନ‌୍‍ ଜମା ଲାଗିଲା ନାହିଁ। ତା'ର ଆଜି ଯିବାର ଥିଲା।ହେଲେ ଆଜିଠାରୁ ଚତୁଃମାସ୍ୟା ଆରମ୍ଭ ହେଉ ଥିବାରୁ ବୋହୂ ଘରୁ ବାପଘରକୁ ଯିବାକୁ ନିୟମନାହିଁ। ତେଣୁ ତା ଭାଇ କାଲି ଆସି ତାକୁ ନେଇଗଲା। ବୋଉ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଉଥିଲି। ଆରେ.ମୁଁ କାଲି ରାତିରେ ଡେରିରେଆସିଲି. ଡ୍ରିଙ୍କ କରିଥିଲି. ଝୁନା ମୋ ବେଡ‌୍‍ରେ ଶୋଇଥିଲା.ମୁଁ ତାକୁ ମାଡିବସି ପଛପଟରୁଗେହିଁଲି.ଏ ସବୁ କ'ଣ ସ୍ବପ୍ନ ଥିଲା ନା ମୋର ଡ୍ରିଙ୍କସ ଅଧିକା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟହୋଇ ବୋଉକୁ ଚାହିଁଲି। କହିଲି - ନା.ନା ବୋଉ, ତୁ କେବେ ଠାରୁ ମିଛ କହିଲୁଣି। ମୁଁ ଝୁନାସାଙ୍ଗରେ ଶୋଇଲି ଆଉ.ଆଉ.ତାକୁ ଗେଲବି କଲି। ବୋଉକୁ ଏମିତି କହିଥିବାରୁ ମୁଁ ଟିକିଏ ଲାଜେଇ ଗଲି। ବୋଉ ମୁରୁକି ହସି କହିଲା - ଆଉକିଏ ହେଇଥିବ ମ! ନ ହେଲେ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିଥିବୁ। ସ୍ବପ୍ନରେ ଖାଲି ଗେଲ କଲୁ ନା ଆଉ କ'ଣ ସବୁକଲୁ। ହଠାତ‌୍‍ ମୋ ମୋବାଇଲ ରିଂ ହେଲା। ଦେଖିଲି ଝୁନା ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର। ସେପଟୁ ଝୁନାକହୁଥିଲା - କ'ଣ ମଁ ମୋବାଇଲ ସୁଇଚ ଅଫ‌୍‍ କରି ରଖୁଚ। ଏତେ ଫୋନ‌୍‍ କଲି ସବୁବେଳେସୁଇଚ‌୍‍ ଅଫ‌୍‍। ଆଜିଠାରୁ ଚତୁଃମାସ୍ୟା ବୋଲି ମୁଁ ଗଲା କାଲିଠାରୁ ଭାଇ ସାଙ୍ଗରେ ପଳାଇଆସିଲି। ହଉ, ଏବେ ରଖୁଚି ପରେ କଥା ହେବା। ମୁଁ ଯେମିତି ଗୋଟିଏ ଗଭୀର ବିସ୍ମୟର ପ୍ରହେଳିକା ଭିତରେ ଡୁବି ଯାଉଥିଲି। ବୋଉ ଏଥରଫିକ‌୍‍ କରି ହସିଦେଲା। ଆଖି ନଚେଇ କହିଲା - ଏବେ ବିଶ୍ବାସ ହେଲା ତ। ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯାଇ ବୋଉ ଚା ନେଇ ଆସିଲା। କହିଲା - ନେ.ଚା ପିଇ। ମୁଁ ଚା ପିଉ ପିଉ ଗଲା ରାତି କଥା ଭାବୁଥିଲି। ବିଶ୍ବାସ କରି ପାରୁ ନଥିଲି। ମୋ ପାଟିରୁବାହାରି ପଡିଲା - ନା ବୋଉ, ମୁଁ.ଆମେ.ମାନେ ଆମେ ଦିଇ ଜଣ ଏକାଠି.ମୋର ଭଲକରିମନେ ଅଛି.ମୁଁ କରିଚି. ବୋଉ ମୋତେ ତେରେଛି ଚାହିଁଲା। ପଚାରିଲା - କରିଚୁ ମାନେ। ଓ.ବୁଝିଲି.ସ୍ବପ୍ନରେକରି ଥିବୁ ମଁ। ମୁଁ ଲାଜେଇ ଯାଇ ଉଁ.ଉଁ.ହେଲି। ବୋଉ କହିଲା - ତା ମୁହଁ ଦେଖିଚୁ। ମୁଁ କହିଲି - ନାଇଁ, ଅନ୍ଧାରରେ ଦେଖି ହେଇ ନଥିଲା। ବୋଉ କିଛି କହିଲାନି। ମୋ ଅସହାୟତାକୁ ଅନୁମାନ କରି ମୁଚୁକି ମୁଚୁକି ହସୁଥିଲା।ହଠାତ୍ କ'ଣ ଭାବି ମୁଁ ଚମକି ପଡିଲି। ପଚାରିଲି - ଆଚ୍ଛା ବୋଉ, ତୁ କାଲି କୋଉଠି ଶୋଇଥିଲୁ ବୋଉ ଟିକିଏ ଚୁପ ରହି କହିଲା - ମୁଁ ତମ ବେଡରେ ଶୋଇ ଟି.ଭି. ଦେଖୁଥିଲି।କେତେବେଳେ ନିଦ ହୋଇଗଲା ମୁଁ ନିଜେ ବି ଜାଣିନି। ତା କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଅବାକ୍ ହୋଇଗଲି। ମୋ ମୁଣ୍ଡ କାମ ଦେଲାନି ହେ ଭଗବାନ! ତାମାନେ କାଲି ରାତିରେ ମୁଁ ମୋ ନିଜ ବୋଉକୁ ଗେହିଁ. . ପ୍ରଚଣ୍ଡ ସଙ୍କୋଚରେ ମୁଁ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପଡୁଥିଲି। ମୋ ପାଟି ଖନି ମାରି ଯାଉଥିଲାକହିଲି - ତା ମାନେ ବୋଉ, ତତେ ମୁଁ ଝୁନା ବୋଲିଭାବି କି. ବୋଉ ହସିଦେଲା। କହିଲା - ଛାଡ, ଯାହା ହେବା କଥା ତ ହେଇ ସାରିଲାଣି. ମୁଁ କହିଲି - ହେଲେ ବୋଉ, ପ୍ରକୃତରେ ମୁଁ ଟିକିଏ ବେଶୀ ଡ୍ରିଙ୍କ କରି ଦେଇଥିଲି ତେଣୁ ଜାଣିପାରିଲି ନାହିଁ। ହେଲେ ତୁ'ତ.ଜାଣି ପାରିଥିବୁ.। ବୋଉ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲା - ମୁଁ କ'ଣ କରିଥାନ୍ତି ଯେ। ମୁଁ ତ ନିଘୋଡ ନିଦରେ ଶୋଇଯାଇଥିଲି। କିଛି ବୁଝିବା ପୂର୍ବରୁ ତୁ ମତେ ମାଡିବସି ପୁରାଟା ମୋ ଭିତରେ ଦାବି ପୁରେଇଦେଲୁ.ଦୁଷ୍ଟ କୋଉଠି କାର। ମୁଁ ବୋଉକୁ ଚାହିଁଲି। ଲାଜ ଲାଜ ମୁହଁରେ ମୋ ବୋଉ ଖୁବ‌୍‍ ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଥିଲା। ତାକୁ୪୮ବର୍ଷ ବୟସ ହେଲାଣି। ହେଲେ ଏବେବି ଗୋଲଗାଲ ଚେହେରାର ମସ୍ତ ମାଇକିନିଆ ଟିଏସେ। ଅଜଣା ପୁଲକରେ ମୋ ଦେହ ମନ କମ୍ପି ଉଠୁ ଥିଲା। ମୁଁ ଟିକିଏ ମଜା କରିବା ପାଇଁ କହିଲି -ମୁଁ ତ ବିଶ୍ବାସ କରି ପାରୁନି, ଏବେ ବି ତୋର ଝୁନା ଠାରୁ ଟାଇଟ‌୍‍ ଲାଗୁଚି। ବୋଉ ମୋ କଥା ଶୁଣି ଫିକ‌୍‍କିନା ହସିଦେଲା। କହିଲା - ପଛପଟରୁ କଲେ ସେମିତିଟାଇଟ‌ଲାଗେ। ତୋରଟା ବି ସେମିତି ମସ୍ତ ହେଇଚି . ମୁଁ ବୋଉ ମୁହଁରୁ ଏମିତି ଶୁଣି ମନେ ମନେ ମତୁଆଲା ହେଇଗଲି। ତା ମାନେ କାଲିରାତିରେ ମୁଁ ବୋଉ ସହିତ ଯାହା କଲି ବୋଉକୁ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଚି। ମୁଁ ଉତେଜନା ସମ୍ଭାଳି ନପାରିକହିଲି - ବୋଉଲୋ, କାଲି ରାତିରେ ଅନ୍ଧାରରେ ତ କେହି କାହା ମୁହଁ ଦେଖି ପାରିଲେନି.ଚାଲୁନୁଏଇନା ଆଲୁଅରେ ଟିକିଏ ଦେଖାଦେଖି ହବା। ବୋଉ ଫେଁ କିନା ହସି କହିଲା - ଯାଃ.ଅଜାଣତରେ ସିନା ଭୁଲ ହେଇଗଲା.ତୁ ତୋବୋଉକୁ କ'ଣ ବୋଲି ଭାବିଲୁ କି। ମୁଁ ବୋଉକୁ ଟାଣିଆଣି ମୋ କୋଳରେ ବସେଇ କହିଲି - ତୁ ଆଉ ବେଶୀ ଫୁଲେଇ ହଅନା।ଚାଲ, ମୋର ପୁଣି ବେଙ୍କ ଯିବାକୁ ବେଶୀ ଡେରି ହେଇଯିବ। ମୁଁ ମୋ ବୋଉକୁ ଟେକି ନେଲା ଭଳି ମୋ ବେଡ‌ରୁମକୁ ନେଇଯାଇ ବେଡ ଉପରେ ପକେଇଦେଇ ତାକୁ ମାଡି ବସିଲି। ମୋ ପିନ୍ଧା ଟାଉଲ ଖୋଲିଯାଇ ମୁଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା। ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟିଙ୍ଗେଇକରି ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇ ସାରି ଥିଲା। ମୁଁ ବୋଉକୁ ଭିଡି ଧରି ତା ମୁହଁସାରା ଚୁମାଦେଲି। ମୋ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ବୋଉ ଲାଜରେ ଖିଲି ଖିଲି ହସୁଥିଲା। ବୋଉର ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିତା ଦୁଧ ଯୋଡାକୁ ସାଉଁଳି ପକେଇ କହିଲି - ଓଃ. ମୋ ବୋଉଲୋ.ତୋ ଛାତିରେ ତୁ କେଡେ ବଡବଡ ଦିଇଟ ଧରିଚୁ ମଁ. ବୋଉ କହିଲା - ଯାଃ.ଦୁଷ୍ଟ. ମୁଁ ତା ଶାଢ଼ୀ,ସାୟା, ବ୍ଲାଉଜ ସବୁ ଟାଣି ଓଟାରି ଖୋଲି ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି।ବୋଉର ଲଙ୍ଗଳା ମସ୍ତ ଗୋରା ଦେହକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଅସହ୍ୟ କାମ ଲାଳସାରେ ଅସ୍ଥିର ହୋଇ ପଡିଲି।ତା ବିଆ ବାଳକୁ ସାଉଁଳୁ ସାଉଁଳୁ ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଦେଲି। ବୋଉ ଆଃ.ଆଃ.ହେଇଗରମ ହେଇଉଠି ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା। ମୋ କାନରେ କହିଲା - ଆଜି ତୋର ବେଙ୍କ ଯିବାଡେରି ହେଉ ପଛେ ତୁ କିନ୍ତୁ ମତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ସାରିବା ପରେ ଯିବୁ। ଗଲା ରାତିରୁ ତୋହତିଆରଟା ମୋ ଭିତରେ ପୁରେଇବା ବେଳୁ ମୋ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିଚି। ବୋଉ କାନରେ କହିଲି - ତୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନା ବୋଉ, ତୋ ବିଆର ନିଆଁ ନ ଲିଭେଇବା ଯାଏ ମୁଁ କୁଆଡେ ଯିବିନି। ତୁ ଯଦି କହିବୁ ତାହେଲେ ତୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୁଁ ଆଜିଟା ଛୁଟି ନେଇରହିଯିବି। ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଆଙ୍କି ବୋଉ କହିଲା - ସତରେ ତୁ ରହିବୁ। ମୁଁ କହିଲି - କାହିଁକି,ତୋର ବିଶ୍ବାସ ହେଉନି। ମୁଁ ବୋଉର ବିଆକୁ ଖୁବ୍ ସାଉଁଳି ଗେଲ କଲି। ମୋ ବୋଉର ମସ୍ତ ବିଆ.ଦରବୁଢ଼ୀ ପାକଳବିଆ ଉପରକୁ ପାଉଁରୁଟି ପରି ଫୁଲିଥିଲା। କଳା ମଚ ମଚ୍ ବାଳ ତଳୁ ବିଆର ଫାଟ ଅଳ୍ପମେଲାହେଇ ଖୁବ୍ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଲାଗୁଥିଲା। ମୁଁ ବୋଉକୁ ଭିଡିନେଲି। ବୋଉ ବି କାମ ଜ୍ବାଳାରେଅସ୍ଥିର ହୋଇ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା। ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଗର ଚମଡାକୁ ତଳକୁ ଟାଣି ଖସେଇଦେଇ ବୋଉର ମୁହଁ ପାଖକୁ ନେଇ କହିଲି - ନେଏ ବୋଉ, ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଟିକିଏ ଲଲିପପ୍ ପରିଚୁଚୁମି ଦେଏ . କାମୁଡି କି ଖୁବ୍ ଗରମ କରି ଦେଏ। ବୋଉ କହିଲା - ଝୁନା କ'ଣ ଏମିତି କରେ? ମୁଁ ହସି କରି କହିଲି - ହଁ, ମୁଁ ବି ଝୁନା ବିଆରେ ଜିଭ ମାରି ତାକୁ ଅସମ୍ଭାଳ କରିପକାଏ।ତୋର ବି ସେମିତି କରିବି। ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲା। ଖୁବ୍ମସ୍ତରେ ଛେପ ଲଗେଇ ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିଲା। ମୁଁ ଆସ୍ତେ କରି ବୁଲି ପଡିଲି ୬୯ଷ୍ଟାଇଲରେ। ତା ଦିଇ ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲାକରି ଧରି ତା ବିଆ ଫାଟରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରିଚାଟି ପକଇଲି । ବୋଉ ପାଇଁ ଇଏ ଥିଲା ନୂଆ ଅନୁଭୁତି। ଆଃ.ଉଃ.ଓଃ.ହେଇ ବୋଉମଜାରେ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ଭିଡିମୋଡି ହେଲା। ବୋଉ ବିଆ ଭିତରୁ କେମିତି ଏକ ଉତ୍କଟ ଗଂଧଆସୁଥିଲା। ମୁଁ ଖୁବ୍ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ପଡିଲି। ଉଠିଆସି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ବୋଉକୁ ମାଡି ବସିଲି ତା ବିଆରେ ମୋର ମସ୍ତ ବଡ ବାଣ୍ଡକୁ ମାଡି ପୁରେଇଲା ବେଳେ ବୋଉ ସଁ ସଁ ନିଃଶ୍ବାସ ଛାଡି କହିଲା- ଓଃ ମସ୍ତ ତାଗଡା ହତିଆରଟାଏ ତୁ ରଖିଚୁ ମୋଟେ ତରତର ହଅନା।.ତୋ ବୋଉକୁ ଗେହ୍ଲାକରି ହାଉଲେ ହାଉଲେ ଗେହେଁ। ତୋ ବୋଉ ବିଆ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଶୋଷିଲା ହେଇ ଅଛି। ବୋଉ ବିଆ ସେତେବେଳକୁ ଭାରି ନାଳେଇ ଯାଇ ସାରିଥିଲା। ମୁଁ ମୋ ପିଚା ଟେକି ଠେସମାରିବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ବହୁ ଦିନ ହେବ ବୋଉ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପଶି ନ ଥିବାରୁ ବୋଉ ବିଆରରାସ୍ତାଟା ସଙ୍କୁଡିକି ଭାରି ଟାଇଟ୍ ଲାଗୁଥିଲା। ମୋର ମସ୍ତ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ବୋଉର ମସ୍ତ ବିଆ ଭିତରେଠିକ୍ ଖପେଇ କରି ପଶିଗଲା। ବୋଉର ନାଳୁଆ ଗରମ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ କଚ୍ କଚ୍ ଶବ୍ଦ କରିପଶିଲା ଆଉ ବାହାରିଲା। ବୋଉର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଗେହିଁଲା ବେଳେ ମତେ ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା।ବୋଉ ତଳୁ ତା ଗାଣ୍ଡିକି ଦୋହଲେଇ ମୋତେ ଭିଡିଧରି ଆଖିକୁ ବନ୍ଦ କରି ଗିହଣର ମଜାନେଉଥିଲା। ମୁଁ ବୋଉର କାନ ପାଖରେ ମୁହଁ ରଖି ପଚାରିଲି - ବୋଉ, ତତେ କେମିତି ଲାଗୁଚି? ବୋଉ ଓଠ କାମୁଡି କହିଲା - ଓ.ତୁ ଭାରି ବଢ଼ିଆ ଗେହୁଁଚୁ। ମୋ ବିଆକୁ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଖୁବ୍ ମସ୍ତ ଲାଗୁଚି ଜୋର ଜୋର ଗାଣ୍ଡି ହଲେଇ ମୋ ବିଆକୁ ଗେହିଁ ପକା। ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନି. ସକାଳଟାରେ ଅସମ୍ଭାଳିଆ ହେଇ ମୁଁ ବୋଉକୁ ମସ୍ତକରି ଗେହୁଁଥିଲି। ବୋଉ ଟେଣ୍ଟେଇଚଢ଼େଇ ଭଳି ଉପରକୁ ଗୋଡ ଦିଇଟା ଟେକି ଦେଇ ପୁରା ମସ୍ତରେ ଗିହଁଣର ମଜା ଚାଖୁଥିଲା।ମୋବାଣ୍ଡ ବୋଉର ରସୁଳିଆ ବିଆକୁ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ଲାଳୁଆ ଫେଣ କାଢ଼ି ସାରିଥିଲା ମୁଁ ବୋଉ କାନରେକହିଲି - ଉଃ.ମୋ ବୋଉଲୋ.କି ମଜା! ତୋତେ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଚି ଏବେଡେଲି ତୋ ଭିତରେ ମୋ ଗରମ ଛଡେଇବି। ବୋଉ ଉତ୍ତର ଦେଲାନି। ଆଖିକୁ ବୁଜି.ପାଟିକି ବନ୍ଦକରି ସିଏ ପୁରା ମସ୍ତିରେ ଥିଲା। ତାବିଆରୁ କେତେଥର ବିଆରସ ବୋହି ଯାଇଥିଲା ତା'ର ଠିକଣା ନ ଥିଲା। ଏବେବି ମୋ ବୋଉ ଖୁବସେକ୍ସି ଅଛି। ତା ବିଆରସ ଭାରି ବହଳିଆ। ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ଉତେଜନାରେ ଯେମିତି ଫାଟିପଡୁଥିଲି। ବୋଉ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି - ବୋଉ, ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି, ମୋର ଏବେବାହାରିବ। ବୋଉ ମୋ ପିଚାକୁ ଦିଇ ହାତରେ ଧରି କହିଲା - ଜୋର ଜୋର କରି ଗେହେଁ। ବିଆର ଅତିଭିତରକୁ ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମାଡିଦେଇ ବୀର୍ଯ ଛାଡିପକା। ତୋ ବୋଉ ବିଆରୁ ତିନି ଚାରି ଥର ରସ ଖସିସାରିଲାଣି। ତୋ ବୀର୍ଯ ବାହାର କରିଦେ। ଓଃ.ବୋଉ ମୁହଁରୁ କଞ୍ଚା ଦୋ ଅକ୍ଷରି ଶୁଣି ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ପଡିଲି। ତା ମୁହଁ ଆଉଓଠରେ ଚୁମା ଦେଇ ଜୋର ଗାଣ୍ଡି ହଲେଇ ଚାରି ପାଞ୍ଚଟା ଲମ୍ବା ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରିଲି। ବୋଉ ବିଆରଖୁବୁ ଭିତରକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମାଡି ଧରିଲି। ଆଃ.ନିଜ ବୋଉକୁ ଗେହିଁବାର ଆନନ୍ଦ ଯିଏ ଗେହିଁଚିସେଇ ଏକା ଜାଣିଚି। ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପ୍ରଚୁର ବୀର୍ଯ ପିଚକାରୀ ମାରିବା ଭଳି ପିଚିକି ବାହାରି ଗଲା।ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଆନନ୍ଦରେ ମୋର ଗୋଟାକ ଯାକ ଦେହ ଝଣ ଝଣ ହୋଇ ଉଠିଲା । ମନରେ ମଧୁର ରତିତୃପ୍ତି ଭରିଗଲା। ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ସେମିତି କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହେଇ କେତେ ସମୟ ପଡି ରହିଲୁ । ନିଷିଦ୍ଧସଙ୍ଗମର ଅପୂର୍ବ ରୋମାଞ୍ଚରେ ଆମ ଯୋଡାକ ଯାକ ଦେହ କମ୍ପୁଥିଲା। ଟିକିଏ ପରେ ବୋଉ ମୋପିଚାକୁ ଚୁମୁଟି ଦେଇ କହିଲା - ଆରେ.ଉଠ। ଆଉ କେତେ ସମୟ ବୋଉକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଶୋଇବୁ। ମୁଁ ହସି ଦେଇ ବୋଉ ଉପରୁ ଉଠିଲି। ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ନାଳ ସଡବଡ ହେଇ ନରମି ଯାଇତଳକୁ ଓହଳି ପଡିଥିଲା। ବୋଉ ତା ସାୟାରେ ନିଜ ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିକୁ ପୋଛିସାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୋଛୁପୋଛୁ କହିଲା - ସତରେ ତୋ ବାଣ୍ଡଟା ମସ୍ତ ହେଇଚି। ତୁ ବି ଜମେଇ କରି ଗେହୁଁଚୁ। ମୋ ମନପୁରା ଶାନ୍ତି କରିଦେଲୁ। ସେ ଯାହାବି ହେଉ, ଟିକିଏ ଭୁଲ୍ ପାଇଁ ବୋଉ ମୋତେ ବଡ ଗୋଟଏ ଉପହାର ଦେଲା।ସେ ଦିନ ଠାରୁ ମୁଁ ତ ମୋ ବୋଉର ଦିବାନା ହୋଇ ଯାଇଛି। ଝୁନା ବାପଘରେ ଚାରି ମାସରହିଲା। ସେଇ ଦିନତକ ବୋଉ ବିଆକୁ ମୁଁ ରାତିସାରା ଚାଷ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଦିନବେଳାବୋଉର ଗିହଣ ଖାଇବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଲେ ସେ ଆସି ମୋ ଆଗରେ ସାୟାକୁ ଟେକି ବସି ବିଆଦେଖାଉଥିଲା। ତା ବିଆକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ନବେ ଡିଗ୍ରୀରେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଠିଆ ହୋଇଯାଉଥିଲା। ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବୋଉକୁ ବେଡରୁମକୁ ଭିଡ଼ି ନେଉଥିଲି। ମୋ ବୋଉ ଭାରି ସେକ୍ସି।ଯେତେବେଳେ ଗେହିଁବାକୁ କହିଲେ ସିଏ ମୋଟେ ମନା କରୁ ନ ଥିଲା। ବୋଉ ବିଆ ଭାରିରସୁଳିଆ। ଯେତେବେଳେ ହାତ ମାରିଲେ ସବୁବେଳେ ଓଦା ଓଦା ଲାଗେ। -ଶେଷ-

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 0)


Online porn video at mobile phone


kamakathaikalnew com big boobs beggar E0 AE AA E0 AE BF E0 AE 9A E0 AF 8D E0 AE 9A E0 AF 88 E0 AE 95माँ की चुदाई ट्यूशन फीस के लिएমায়ের পরকিয়া চটিगावरान आईची ठूकाईಪತ್ನಿಯ೦ತೆ ಅಮ್ಮನಿಗೆ ಕೇಯ್ದ ಮಗpaisewalo ki chalti chudai storyಅಮ್ಮ ಜೊತೆಗೆ ಮಗನ ಹೊಸ ಸೆಕ್ಸ್ ಕಥೆಗಳುচুদবি স্যারलंड पुच्चीतगांड मारून घेते फायदाతెలుకు ఆటి సెక్స్भाई ब्लू फिल्म देखरा था बहन xxx videoഎന്റെ ചെറിയ അച്ചന്റെ കുണ്ണMarathi sex कहाणीया आई आणि मुलगाTamil kama vilayattu aunty momi kadhaigalहिन्दी सेक्सी कहानी कामवाली को चोदाমেয়েটি বল্লো আমাকে চুদবেন গল্পஅசைவ நகைச்சுவைஅத்தையின் அடங்கா புண்டை வெறிpichaikari kamakathaikal tanglishఅక్కని దెంగిన బావsex video গডীஎனது அக்கா ஆ குத்துடாDwoxxxcom ಬಾರೋ ನನ್ ತುಲ್ಲು ರಸमस्ताराम नेटবৌৰ চুদা চুদিbangla choti মা কে চুদতে দেখলাম আরেকজনের সাথে লুকিয়েಲೈಂಗಿಕ ಕಥೆಗಳುbhai behan chudai kahani shaluapani ma shadi salgirh chudai tophahaಮಂಚ ತುಲು ರಸBangla.Chati. বড় আপুদের ভৌদা ফাটানো ComVideshi ladki sobat sex storis marathiXxx. Ganda. My. Hi. Lavada. Shuta. Vidioঅসীম তৃষ্ণাmerichudasimaবালো করে চুদে আমার জরায়ুতে ডুকিয়ে দেपुच्ची दानाമമ്മി കുണ്ടി വിടർത്തിआंटीचीశాంతమ్మ పూకుமாமானர்.சுகம்वहिणी भाऊ xxx video downloadमूत पी कर चुदाईలంజా నీ పూక్కిబాగా కొవ్వు పట్టిందేவனஜா விமலா தமிழ் காம கதைबुर चुदासीమహి అబ్బ చిన్నా முலை தள்ளிய கதைhot mumy ko parara mard ne khub suda huwa sex story.cmTamil kama kathai avanai okka asaimene.apni.bidhba.ma.ko.choda.hindi.sex.storiപാവാടയിൽ ഞാൻ വാണം അടിച്ചുகாதலியை கதறி ஓழ்அம்மா மகளின் முலையை பிசைந்தேன்மனைவி மாமனாருடன் காம கதைகள்கட்டிவச்சு Porndocter nurse tamil kamakathaikal .comமஜா மல்லிகாBangla choti ভাবীর মুখ থেকে চোদার গল্পரயில் புண்டையை“அண்ணா உன் பார்வை சரியில்ல, அம்மா வரட்டும் நான் சொல்றேன்”அக்கா துணி துவைக்கும் போது என்னைWww amma nana sexkadalu ভাবতে পারি নাই তাকে আমি চুদতে পারবো বাংলা চটিमम्मी ने उसके दोस्तों से चुदवायाSex পিয়াহசுயயின்பம்மனைவி காமபாடம்তারা তারি চুদে মাল আউট করে ফেলமுடங்கிய கணவருடன் சுவாதியின் வாழ்க்கை site:brand-krujki.ruಕನ್ನಡ ಅಕ್ಕ ಸೆಕ್ಸ್ ಕಥೆಗಳುxxx vidos हिन्दी आबाज बोले और चोदेसिसक सिसक कर चुदवायाभैया भाभी झवाझवी बघितलीচুদার ইতিহাসഎന്റെ പൂറ് വീർത്തുকাকিরে চোদার গল্পஓத்தேன்എന്റെ പൂറ് വീർത്തുমায়ের পরকিয়া দেখলামபிக் பாமிலி காம கதைகள்भाई के लण्ड की भूखी बहनmuk sudibo matise