Assamese New Sex Stories 2017 :: মেমৰ প্ৰকান্ড বুছত মোৰ বাৰিদাল Part 2


007

Rare Desi.com Administrator
Staff member
Joined
Aug 28, 2013
Messages
68,487
Reaction score
440
Points
113
Age
37
//modul-city.ru মাজে মাজে হাতখন তললৈ নি মোৰ গুটিদুটা মোহাৰি দিয়ে ৷ মোক কয় দাঙি দিয়া দাঙি দাঙি দিয়া ককালঁখন ৷ মই দাঙি দিউ ৷ এবাৰ এটা গাৰু তেওঁ মোৰ তপিনাৰ তলত দি ল'লে আৰু আকৌ মোৰ ওপৰত উঠি মোৰ গোটেই দাল ভৰাই ল'লে ৷ এইবাৰ অলপ বেছি ভিতৰলৈ যোৱা যেন লাগিল ৷ তেওঁৰ স্পীড আৰু বেছি হ'ল মাজে মাজে বুছখনেদি মোৰ বাৰিদাল চেপি ধৰে ৷ মেমৰ ভাষাও লাহে লাহে অশ্লীল হব ধৰিলে ৷ কব ধৰিলে - দিয়া দিয়া উঠাই দিয়া মোৰ বুছৰ পানী ওলাই দিয়া ৷ মেমৰ মুখত বুছ শব্দ শুনি মোৰ বাৰি আৰু দাঙৰ হ'ল ৷

()

আৰু ক'লে - তোমাক খাই মজা লাগিছে ৷ আজিৰ পৰা সদাই লেপৰ তলত টিউচন কৰিম ৷ সদাই চোদিম তোমাৰ লগত ৷ এইবোৰ কথা শুনি মইও তলৰপৰা দাঙি দাঙি দিব ধৰিলো ৷ মেম এনেকৈ মাৰি মাৰি এবাৰ মোৰ বুকুতে শুই দিলে ৷ তেওঁৰ মাল ওলাইচিল চাগৈ কাৰণ মোৰ বাৰিদালত গৰম গৰম কিবা লাগিছিল বিজল বিজল ৷() তেওঁ মোৰ ওপৰত শুই দীঘল দীঘল উশাহ লব ধৰিলে ৷ মোৰো উত্তেজনা চৰম আছিল ৷ তেতিয়াও মোৰ বাৰিৰ আগটো মেমৰ বুছত ৷ মই দাঙি দাঙি ভৰাব খুজিছিলো কিন্তু তেওঁৰ দেহৰ ওজন বহুত বাবে মই তেওঁৰ তপিনাখন হিলাবই নোৱাৰিলো ৷ তেওঁ কথাটো বুজি পাই মোৰ পৰা নামি কাষতে আঠুকাঢ়ি ল'লে আৰু মোক ক'লে এইবাৰ অলপ বেলেগ সুখ লোৱা ৷ তেওঁ মুখখন আৰু পিয়াহকিতা বিছনাত পেলাই পোকৰখন যিমান পাৰে দাঙি ওপৰমুৱা কৰি দিলে ৷ মোক ক'লে এইবাৰ মোক কতি মাৰা ৷ মই সুধিলো তাৰমানে ? ক'লে - মোৰ পোকৰৰ ফুটাটোত তোমাৰ লিংগটো সোমাই দিয়া ৷ মই মেমৰ পিছফালে দুটা গাৰু দি তাত আঠুকাঢ়ি ল'লো ৷ মেমে এখন হাতেদি তেওঁৰ বুছখনৰ পৰা এসোপামান বিজল লৈ পোকৰৰ ()ফুটাটোত লগাই দিলে আৰু দুটা আঙুলি ভৰাই ভিতৰতো সোমাই দিলে ৷ মোক ক'লে এতিয়া মাৰা ৷ মই তেওঁৰ কতিত মোৰ বাৰিদাল সোমাই দিলো ৷ ইয়াতো হৰহৰাই সোমাই গ'ল ৷ কিন্তু তেওঁৰ কতি বুছতকৈ অলপ টাইত ৷ গৰম গৰম ভিতৰখন ৷ তেওঁ পোকৰখন জপা মুজা কৰি দিলে মজা লাগে ৷ কিছুসময় কতি মাৰি মোৰ পানী ওলাল ৷ সেইবোৰ সব মেমৰ কতিৰ ভিতৰতে পেলালো ৷ অলপ সময় ভিতৰতে ৰাখি মই বাৰিদাল ওলাই আনিলো ৷ দেখিলো মেমৰ পোকৰৰ ফুটাদি মোৰ মালপানিবোৰ ওলাই আহিছে ৷ মেমে পোকৰখন পেলাই মোক বুকুৰ মাজত সোমাই ল'লে লেপখন টানি গাত ল'লো ৷ আকৌ মেমে মোৰ জিভাখন চেলেকি চেলেকি খালে ৷ এনেকে দুয়ো লেপৰ তলত লেংটা হৈ চুমা খাই খাই কেতিয়া টোপনি() আহিল গমে নাপালো ৷ যেতিয়া মেমে মোক জগাই দিলে তেতিয়া সন্ধিয়া হৈছিল ৷ মেমে নতুন মেখেলা চাদৰ পিন্ধি কৰবাত যাব ওলাইছে ৷ মোক ক'লে উঠা আন্ধাৰ হৈছে ৷
মেমে মোক জগাই দিয়াত দেখিলো আন্ধাৰ হৈছে ৷ তেওঁ কাপোৰ কানি পিন্ধি ৰেডী ৷ মই সোধাত ক'লে বিয়া এখন আছে ৷ মোকো সোনকালে কাপোৰ পিন্ধিব ক'লে ৷ মোৰ মুটা লগাত বাথৰুম গ'লো লেংটা হৈয়ে ৷ মেমে মোক পিছফালৰ পৰা দেখি আছিল ৷ মই উদং তপিনা মেমক দেখাই দেখাই যাব ল'লো ৷ মোৰ সৰু কিন্তু বগা তপিনাখন দেখি চাগৈ তেওঁৰ মৰম লাগিল ৷ মোক এক মিনিট বুলি মোৰ ওচৰলৈ গৈ() মোৰ তপিনা দুখন ধুনীয়াকৈ পিহি দিলে ৷ পোকৰৰ ফুটাটো আঙুলি এটাদি খেদেলি দিলে ৷ মোক পিছফালৰ পৰা সাবতি ধৰি মোৰ গালত চুমা খাই ক'লে সময় থাকিলে আকৌ খালো হৈ তোক ৷ যা এতিয়া ওলা তোৰ ঘৰৰ মানুহে চিন্তা কৰিব ৷ মই মুতিব গ'লো ৷ বাথৰুমত বেঙেনাটো আগৰ জাগাতে আছিল ৷ উলিয়াই আকৌ শুঙিলো ঃ বাৰি দাং খাই গ'ল ৷ মুখহাত ধুই ওলাই আহিলো ৷ মেম ৰখি আছিল ইমান ধুনীয়া লাগিছিল() তেতিয়া ৷ মই মেমে দেখাকে মোৰ বাৰিদাল লাৰি দিলো ৷ মেমে ক'লে হব আৰু পাগল কৰিব নালাগে মোক ৷ এতিয়া সময় নাই ৷ মই ক'লো প্লিজ মেডাম প্লিজ এবাৰ ৷ এইবুলি মেমৰ লাউহেন পিয়াহ এটা টিপামাৰি ধৰিলো ৷ মোৰ বাৰি তেতিয়া দাং খাই আছে ৷ মেমৰ ওঠঁত মোৰ জিভাখন সোমাই দিলো ৷ উপাই নাপাই তেওঁ জিভাখন অলপ চুহি ক'লে " ঠিক আছে জল্দি কৰ ৷ ঠিয়ই ঠিয়ই কৰ কালি ভালকৈ কৰিবি ৷" এইবুলি তেওঁ() টেবুল এখনত হাতেদি ভেজা দি মেখেলা চাদৰ সাৱধানে উজাই নি ককালঁৰ ওপৰত তুলি দিলে ৷ কি প্ৰকান্ড তপিনা ৷ মই পেন্টিটো তললৈ নমাই দিলো ৷ পোকৰৰ ফুটাতো জলমলাই উঠিল ৷ মই বুছৰ ফুটাতোত এটা আঙুলি ভৰাই দি ঘটালি দিলো ৷ গৰম গৰম ফুটা ৷ মই বাৰিদাল ধৰি বুছৰ ফুটাত হেচি দিলো ৷ একে হেচাতে গোটেইদাল সোমাই গ'ল ৷ মেমে আহকৈ উঠিল ৷ তেওঁ কতিখন পিছফালে ঠেলি ঠেলি দিয়ে ৷ কিছুসময় এনেকে ()মাৰোতেই মোৰ পানী গ'ল ৷গোটেইবোৰ তেওঁ বুছৰ ভিতৰত পেলালো ৷ তাৰপিছত উলাই আনিলো ৷ গৰগৰকৈ বুছৰ পৰা মোৰ মালবোৰ ওলাব ধৰিলে ৷ তেওঁ এখন গামোচা দি সেইবোৰ মচি গডৰেজটো খুলি তাৰপৰা stayfree এটা উলিয়াই পেন্টিটোত লগাই পিন্ধি ল'লে ৷ সেইটো কিয় ল'লে সোধাত ক'লে " তই যিসোপা মোৰ ভিতৰত পেলালি সেইবোৰ ওলাই থাকিব ৷" এইবুলি মোক সাবতি লৈ চুমা খালে ৷ আৰু ক'লে মোক সদাই দিবিনে ৷()
এইদৰে মই মোৰ জীৱনত প্ৰথমবাৰ বুছৰ সোৱাদ ল'লো এজনী আদবয়সীয়া মহিলাৰ লগত ৷ তাৰ পিছদিনাও মেমক চুদিছিলো ৷ সেইদিনা মেম চোদাবলৈ ৰেডী হৈয়ে আছিল ৷ অকল মাত্ৰ নাইটি এটা পিন্ধি ৷ না ব্ৰা না পেন্টি ৷ মই যোৱাৰ লগে লগে তেও ছোফাখনত বহি ভৰি দুটা মেলি ছোফাত উঠাই নাইটিতো দাঙি দিলে ৷ "কালি লেপৰ তলতহে খাইছিলি ল' এতিয়া পোহৰত খা" - মেমে ক'লে ৷ মই তেওঁৰ কৰঙন দুটাৰ মাজত আঠুকাঢ়ি ল'লো ৷ এই প্ৰথম পোহৰত দেখিলো তেওঁৰ বুছখন ৷ মোটা মোটা কৰঙনৰ মাজত এসোপা জংঘল ক'লা বালৰ তাৰ মাজত বুছখন ৷() ক'লা পাপৰি দুটা মেলখোৱা মাজেদি ফুটাতো ৷ তাৰ তলত পোকৰৰ ফুটাতো ৷ বালবোৰ পোকৰৰ ফুটালৈ আছে ৷ তেওঁ ক'লে- " কি চাই আছা ? হাতেদি নোমবোৰ গুচাই লৈ চেলেকি দে আৰু এটা আঙুলি ফুটাত ভৰাই থাক মাজে মাজে পিছফালৰ ফুটাত সোমাই দিবা" ৷ এইদৰে আৰম্ভ হ'ল ৪৫ বছৰীয়া মেডাম আৰু মোৰ দীঘলিয়া চোদন যাত্ৰা ৷ সেইসময়ত মোৰ বয়স আছিল ১৪ বছৰ ৷ মই মোতকৈ ৩১ বছৰে দাঙৰ এজনি মাইকীৰ বুছত বহুদিন মজি আছিলো ৷ সেইবাবেই এতিয়াও আদবয়সীয়া তিৰোতা দেখিলেও মোৰ বাৰি উঠি যাই ৷ মেমক তাৰ পিছত বহুবছৰ চুদিছিলো ৷ মেম বুঢ়ী নোহোৱালৈ ৷ তেওঁ ৰিটায়াৰ হোৱাৰ পিছতো মই তেওঁৰ ঘৰত গৈ তেওঁক চুদিছিলো বাইহাটা চাৰিআলিত গৈ ৷ সেইবোৰ বেলেগ কাহিনী ৷
সেইদিনাও মই টিউচনৰ পৰা ঘুৰি আহোতে সন্ধিয়া হৈছিল ৷ ছোফাখনতে মেম নাঙঠ হৈ শুই গৈছিল মই গুচি আহোতে ৷ আবেলিৰ পৰা ৩ ঘন্টাত মেমক ৪ বাৰ চুদিছিলো ৷ এবাৰ তেওঁৰ মুখত এবাৰ তেওঁৰ কতিত আৰু দুবাৰ বুছত মাল পেলাইছিলো ৷ সেইদিনা মোৰ বহুত দুর্বল দুর্বল লাগিছিল ৷ এবাৰ মেমে তেওঁৰ বুছৰ পৰা ওলোৱা আঠাবোৰ মোৰ মুখতে এৰি মোক খাব কৈছিল ৷ তেওঁও এবাৰ মোৰ ফেডা খাইছিল ৷
মই গৈ পোৱাৰ লগে লগে ()তেওঁ নাইটিতো দাঙি ছোফাত বহি বুছখন মেলি দিছিল মোক খাবলৈ ৷ ঠিক তেনেকৈ যেনেকৈ মোৰ মায়ে বহুদিনৰ মুৰত দেউতা আহিলে ৰাতি দাঙি দিয়ে ৷ দিনৰ পোহৰত মেমৰ নাঙঠ বুছখন দেখি মোৰ বাৰি জপিয়াই উঠিছিল ৷ মেমৰ বুছ খাই থাকোতে মই পেন্ট খুলি মোৰ বাৰিক মুকলি কৰি দিছিলো ৷ মেমৰ বুছৰ ৰস আৰু পোকৰৰ গোন্ধে মোৰ বাৰিক টনটনীয়া কৰি দিছিল ৷ মাজতে তেওঁ ছোফাৰ ওপৰতে আসনটো সলাই ল'লে ৷ এইবাৰ তেওঁ ছোফাত আঠুকাঢ়ি লৈ মস্ত পোকৰখন মোৰ মুখৰ আগত লগাই দিলে ৷ এইবাৰ তেওঁৰ বুছখন চুহি দিউতে মোৰ নাকটো ঠিক পোকৰৰ ফুটাটোত হেচা যাই ৷ এটা উতকট গন্ধ পাইছিলো ৷ কিন্তু পিছলৈ সেই গোন্ধটো ভাল লগা হৈছিল ৷ আনকি বহুদিন তেওঁৰ পোকৰৰ সেই গোপন ফুটাটোত জিভাও ভৰাই দিছিলো ৷ তেওঁ নিজে দুহাতেৰে তপিনাদুখন বহলাই ধৰে ৷ সেইদৰে কিছুসময় বুছখন চোহাৰ পিছত তেওঁ ক'লে " দে এতিয়া তোৰ দাল মোৰ তাত সোমাই দে " ৷ মেমে ছেক্স উঠিলে মোক তই তই কে মাতে ৷ মইও ছোফাখনত এখন ভৰি উঠাই লৈ মোৰ লকলকাই ()থকা বাৰিদাল একে হেচাঁতে মেমৰ বহল বুছত ভৰাই দিলো ৷ পোৰপোৰাই সোমাই গ'ল ৷ আস কি যে মজা কোমল কোমল এসোপা বোকাত হে যেন ভৰাইছো ৷ ৰসে চপচপীয়া আৰু মোৰ থু ৰে কোমল হৈ থকা বালবোৰৰ মাজেদি মোৰ বাৰি আপদাউন হৈ আছিল ৷ ইফালে তেওঁৰ মুখত জহৰা কথা আৰম্ভ হৈ গৈছিল ৷ "আহ আহ কৰ কৰ পুৰা হেচিঁ দে কেলা ৷ তোৰ সৰু হ'লেও জোৰ আছে ৷ মজা লাগিছে ৷ কেতিয়াবা ইমান ছেক্স উঠে বাল লেংতা হৈ কলেজত যাব মন যাই ৷ টেবুলত বুছ মেলি বহি শিকাম ৷ ল'ৰাবোৰক বাৰিবোৰ উলিয়াই থব দিম ৷ আহ কি মজা ৷ দে আৰু উঠাই উঠাই দে ৷ আঙুলি এটা পোকৰত ভৰা ৷ দুফালেদি ছোদ মোক ৷" এইদৰে মেমক গৰুচোদন দিলো ৷ অলপ পিছত তেওঁ মোৰ ওপৰত উঠি লৈছিল ৷ ()নাইটিতো গাৰ পৰা খুলি দলিয়াই দি ডাবহেন পিয়াহ এটা মোৰ মুখত হেচি হেচি ভৰাই দিছিল ৷ আৰু নিজে মোৰ গোটেই দাল বাৰি গুৰিলৈ বুছত সোমাই ৰামঠাপন দি আছিল ৷ মই আৰু ৰাখিব নোৱাৰিলো ৷ তেওঁৰ বুছত মই পানি উলাই দিলো ৷ দুইটাই উঠি গৈ বাথৰুমত ধুই আহিলো ৷ মোক গাখিৰ খাব দিলে ৷
এনেকৈ সদাই মেমে কৰাৰ পিছত মোক গাখিৰ খাব দিয়ে ৷ কেতিয়াবা তেওঁ গাখিৰ নিজৰ মুখত লৈ মোৰ মুখত ঢালি দিয়ে ৷ মই চেলেকি খাওঁ ৷ তাৰ পিছত তেওঁ মোক পোকৰ মাৰিব দিলে ৷ ছোফাতে তেওঁ হাতদুখনেদি ভেজা দি তপিনাখন দাঙি ধৰিলে ৷ মই বাৰিদাল তেওঁৰ পোকৰৰ ফুটাতোত ফিট কৰি লৈ হেচাঁ মাৰি দিওতে সোমাই গ'ল গোটেদাল ৷ টাইত আৰু গৰম গৰম আছিল পোকৰৰ ভিতৰফালে ৷ তেনেকে প্ৰায় ২০ মিনিট মান মেমক কতি মাৰিলো ৷ ইমান মজা দিয়ে তেওঁ পোকৰখন হিলাই হিলাই ৷ মজা পাই পোকৰতে() মাল পেলালো ৷ তেওঁ মোক ধুই আহিব কৈ নিজে ছোফাত কতি ওলোটাই শুই থাকিল ৷
এবাৰ মেমৰ গিৰিয়েক আহিছিল ৷ তেতিয়া তিনিদিন মই কৰিব পৰা নাছিলো ৷ এদিন টিউচন কৰি থাকোতেই মোক হাত মাৰি দিছিল ৷ গিৰিয়েক শুই আছিল ৷ তেওঁ গামোচা এখনেৰে মচি দিছিল মালবোৰ ৷ মই তেওঁ পিন্ধা পেন্টিতো লৈ আহি ঘৰত শুঙি শুঙি আকৌ হাত মাৰিলো ৷ মেমৰ বুছৰ গন্ধটো মাদকিয় আছিল ৷ কেতিয়াবা মেম বিছনাত শুই থাকে মই তেওৰঁ মেখেলাৰ তলত সোমাই তেওৰঁ বুচখন খাই থাকো ৷ তেওঁ ভৰি দুখন মেলি থয় ৷ তেনেকৈয়ে তেওঁ মালপানি এৰে ৷ মই খাও ৷ if u like my story please comment me .. m salman khan from nagaon assam .

(Visited 322 times, 37 visits today)

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 0)

Similar threads


Online porn video at mobile phone


chudaikahaniassameseমায়ের পরকিয়া দেখলামmera bhai nashe me tali tha aur mujhe pkd kr chod diya , hindi sex storySex story ಮಲಯಾಳಂ ಚಿ 65साल की आँटी की चुदाईgfr logot sex storiesಹಳೆ ತುಲ್ಲಿನ ಹೊಸ ಕಥೆTamil cortoon kathi sexমা বাবার চুদার দেখার গলపూకు కి రింగుகுஞ்சை ஆட்டி விட்டுஎன் பொண்டாட்டியை ஓத்த என அண்ணன்चूत के कारनामेChristiana cinn Markus booty cream hardxमाँ बोली बहुत मोटा लैंड है तुम्हारापराईचुतபால் பீச்சுவது பொல் சுன்னி காம கதைகள்அம்மாவின் கூதிக் இதழ் விரித்துकुवारी बुआ की चुदाई स्टोरी सर्दी मহিট বাুলা চটিSEx stores മലയാളം ജട്ടി বালো করে চুদে আমার জরায়ুতে ডুকিয়ে দেবন্ধর বোনের রসালো ভোদা চটিतिच्या गांडीला चूत मध्येதீண்டலில் தன்னை மறந்த குமார்হোটেলে গিয়ে বোনকে চোপোদ ফেটে রক্ত বের হচ্ছে।CHOTIवो रोती रही मैं चोदता रहाதங்கச்சி என்னை ஓத்த கதைഉമ്മയുടെ കക്ഷംபேருந்தில் வந்த முளைக்காரிசூத்தில் கடப்பாரைवो रोती रही मैं चोदता रहाநம்ப முடியாத காமகதைகள்पापा ने भाई से चुदते हुए देख लियाভোদাটা চুষে খাল করে দেഎന്റെ ഭാര്യ സുജാത കമ്പി കഥWww amma nana sexkadalu ಕನ್ನಡ ಲೈಂಗಿಕ ಕಥೆಗಳುபோதையில் அம்மாவை tamil kamakathaikalxxx vidos हिन्दी आबाज बोले और चोदेAntarvasna maa ki chudai tution wale sir ne ki gali dekarbirat dukh paisu assamese porn videosമുഴുത്ത മുല കൈയ്യിൽkamuk poriyalor sex kahini part 2.cmhot mumy ko parara mard ne khub suda huwa sex story.cmமகனுக்கு கையடித்து விட்ட அம்மா காம கதைகள்ചേച്ചിയുടെ ഭർത്താവ് മുല കൊതിvauni ku gehuthilaরুনার গুদBangla Choti বাচ্চার ছোট নুনু বাংলা চটিഎന്റെ പൂറ് വീർത്തുগুদে হিসিഫെറ്റിഷ് തീട്ടം അമ്മാവൻவிக்ரம் காமகதைபொண்டாட்டி ஹனிமூன் புண்டைஇடிக்க இடிக்க இன்பம் காமகதைपुच्चीत लंडஅக்கா தம்பி மாற்றி காமகதைஅண்ணி அண்ணன்கிட்ட குடுத்திடுங்க sex storyमाँ और बहन को गाली देके छोडा हिंदी सेक्सी स्टोरीraping anni sex stories with kolunthan tamilपहिलवान ने झवलेಯುವತಿ ಸಂಭೋಗमाझी पुच्ची फाडलीಅಮ್ಮ ಸೆಕ್ಸ್ ಕಥೆಗಳುटिचर ची सील तोडलीपडोस वाली दीदी ने चुदाई सिखाईరసం సెక్స్ తెలుగు స్టోరిస్অসমীয়া ছোৱালীৰ প্ৰথমে চেকচ কেনে কৰেPregnent akkavum thambiyum ookum kaama kathai tamilসোনকালে সম্ভোগ sex ५० साल की मकान मालकिन आंटी की चूत चुदाई लुंड का पानीbur dikhanewali hindiকলেজের এক মেয়ে সাথেচোদাচুদিமுன் விந்து கசிந்து என் விரலை ஈரம்উনি যেভাবে চুদে দিলেন আমায় sx story.ಅಮ್ಮನ ತೂತು mami pundai teluguಕನ್ನಡ ಸೆಕ್ಸ್ ಕತೆBita kA bhosadasex. Com